Kvietimas ruoštis Lietuvos jaunimo dienoms

Kas yra Lietuvos jaunimo dienos?
Lietuvos jaunimo dienos tęsia Pasaulio jaunimo dienų tradiciją, pradėtą prieš 25 metus ir yra skirtos tikinčiam bei tikėjimo dar tik ieškančiam jaunimui. Tai yra „keliaujantis“ nacionalinis susitikimas, atviras visiems jauniems žmonėms, vykstantis vis kitame Lietuvos mieste.
VIII – tą kartą vyksiančios Lietuvos jaunimo dienos „Tiesa padarys jus laisvus“ sukvies tikintį ir ieškantį jaunimą iš visos Lietuvos susiburti Vilniuje paskutinį birželio savaitgalį ir kartu ieškoti tiesos, laisvės, atsakymų į įvairius klausimus, bei švęsti, džiaugtis ir visu tuo dalintis!

Kodėl reikia ruoštis?
Mes visada atidžiai ir skirdami daug laiko ruošiamės artėjant svarbiems įvykiams – gimimo dienai, šv. Kalėdoms, atostogų kelionei, susitikimams su svarbiais žmonėmis. LJD yra svarbus ir ypatingas įvykis, šventė, į kurią susirinks mūsų broliai ir seserys, kurios metu mes visi kartu švęsime savo tikėjimą.
Pasiruošimo programa – tai pagalba jums šiai šventei pasiruošti. Dalyvaudami pasiruošimo susitikimuose jūs ne tik susipažinsite su naujais žmonėmis, su kuriais vėliau dalyvausite Jaunimo dienose, bet taip pat labiau pažinsite save, savo tikėjimą, Dievą.
Šių metų LJD tema yra „Tiesa padarys jus laisvus“. Pasiruošimo programos metu galėsite kartu su bičiuliais išsiaiškinti, ką ši tema reiškia, kuo ji susijusi su tiesa, laisve bei meile, kaip atpažinti tiesą savo gyvenime, kaip gyventi tikroje laisvėje.

Platesnė informacija www.jaunimodienos.lt

Kviečiame jaunimą registruotis į pasiruošimo programą. Kartu ruoštis ir dalyvauti Lietuvos jaunimo dienose.
Pasiruošimo susitikimai vyks Utenos Saulės gimnazijoje po pamokų sutartu laiku. Kreiptis į tikybos mokytoją Skaistę telefonu 8 616 78950.
Laukiame!